Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Page ID
ug: بەت IDسى
