Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Category ID
bo: རིགས་དབྱེའི་ཨང་རྟགས
