Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Articles
el: Αρθρα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Category
el: Κατηγορία

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Category ID
el: ID Κατηγορίας
