Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Category
eu: Kategoria

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Category ID
eu: Kategori IDa
