Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Articles
he: מאמרים

en: Password
he: סיסמה

en: Category
he: קטגוריה

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Category ID
he: מזהה סיווג
