Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Articles
hr: Članci

en: Password
hr: Lozinka

en: Category
hr: Kategorija

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno
