Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Articles
id: Artikel

en: Password
id: Sandi

en: Category
id: Kategori

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Category ID
id: ID Kategori
