Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Articles
ja: 記事

en: Password
ja: パスワード

en: Category
ja: カテゴリー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Email
ja: メール

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Category ID
ja: カテゴリーID
