Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Password
jv: Sandhi

en: Category
jv: Kategori

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé
