Migrate Joomla content and users (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Articles
ur: مضامین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Category
ur: زمرہ

en: Email
ur: ای میل
