Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Password
eo: Pasvorto

en: Category
eo: Kategorio

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita
