Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Articles
mr: लेख

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Category
mr: वर्ग

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन
