Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Category
fr: Catégorie

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Category ID
fr: Identifiant de catégorie

en: Page ID
fr: Identifiant (ID) de page
