Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Articles
hi: लेख

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Category
hi: वर्ग

en: Email
hi: ईमेल

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक
