Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Articles
is: Greinar

en: Password
is: Lykilorð

en: Category
is: Flokkur

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað
