Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Password
lv: Parole

en: Category
lv: Kategorija

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Category ID
lv: Kategorijas ID
