Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
