Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Articles
ne: लेखहरु

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Category
ne: वर्ग

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
