Migrate Joomla content and users (8.x-3.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Password
sl: Geslo

en: Category
sl: Kategorija

en: Created
sl: Ustvarjeno
