Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Articles
nl: Artikelen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Category
nl: Categorie

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Category ID
nl: Categorie-ID
