Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Articles
fa: مقالات

en: Password
fa: رمز

en: Category
fa: دسته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید
