Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Articles
ru: Статьи

en: Password
ru: Пароль

en: Category
ru: Категория

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Category ID
ru: ID категории

en: alias
ru: синоним
