Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Password
ast: Clave

en: Category
ast: Categoría

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu
