Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Articles
be: Артыкулы

en: Password
be: Пароль

en: Category
be: Катэгорыя

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана
