Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Password
is: Loyniorð

en: Category
is: Bólkur

en: Created
is: Stovnað
