Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
