Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Articles
it: Articoli

en: Category
it: Categoria

en: Email
it: E-mail

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Category ID
it: ID della categoria
