Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Category
lt: Kategorija

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas
