Migrate Joomla content and users (8.x-4.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Articles
pl: Artykuły

en: Password
pl: Hasło

en: Category
pl: Kategoria

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Category ID
pl: Identyfikator kategorii
