Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Password
bg: Парола

en: Category
bg: Категория

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено
