Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Author
de: Autor

en: Description
de: Beschreibung

en: Password
de: Passwort

en: Category
de: Kategorie

en: User Name
de: Benutzername

en: Email
de: E-Mail

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Created
de: Erstellt

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Category ID
de: Kategorie-ID

en: Page ID
de: Seiten-ID

en: alias
de: Alias
