Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
