Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Password
fa: گذرواژه

en: Category
fa: دسته بندی

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Category ID
fa: شناسه دسته
