Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Password
fi: Salasana

en: Category
fi: Kategoria

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Category ID
fi: Kategorian ID
