Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Password
hu: Jelszó

en: Category
hu: Kategória

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Category ID
hu: Kategória azonosítója

en: Page ID
hu: Oldalazonosító
