Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է
