Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Category
kk: Категория

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған
