Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Password
nn: Passord

en: Category
nn: Kategori

en: Created
nn: Laga
