Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Password
sk: Heslo

en: Category
sk: Kategória

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Category ID
sk: ID kategórie
