Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Password
sv: Lösenord

en: Category
sv: Kategori

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Category ID
sv: ID för kategori
