Migrate Joomla content and users (8.x-5.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Password
uk: Пароль

en: Category
uk: Категорія

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Category ID
uk: ID категорії

en: Page ID
uk: ID сторінки

en: alias
uk: синонім
