Migrate Plugins (2.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Block ID
da: Blok ID

en: About
da: Om

en: Migration
da: Migrering

en: Created timestamp
da: Timestamp for oprettelse

en: Authored by (uid)
da: Skrevet af (uid)

en: Modified timestamp
da: Modificeret timestamp

en: Revision authored by (uid)
da: Version skrevet af (uid)
