Migrate Plugins (2.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Create new revision
de: Neue Revision erstellen

en: Block ID
de: Block-ID

en: About
de: Über

en: Created timestamp
de: Erstellungszeitpunkt

en: Authored by (uid)
de: Erstellt von (uid)

en: Modified timestamp
de: Angepasste Zeitangabe

en: Revision authored by (uid)
de: Revision erstellt von (uid)
