Migrate Plugins (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: About
he: אודות

en: Migration
he: מיגרציה

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן
