Migrate Plugins (2.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: Revision authored by (uid)
ca: Revisió elaborada per (uid)
