Migrate Plugins (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: About
cs: Popis

en: Migration
cs: Migrace
