Migrate Plugins (2.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Modified timestamp
fi: Muokattu-aikaleima

en: Revision authored by (uid)
fi: Solmun version kirjoittaja (uid)
