Migrate Plugins (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Create new revision
fr: Créer une nouvelle version

en: Block ID
fr: ID bloc

en: About
fr: À propos

en: Created timestamp
fr: Horodatage de création

en: Authored by (uid)
fr: Écrit par (uid)

en: Modified timestamp
fr: Horodatage de modification

en: Revision authored by (uid)
fr: Version écrite par (uid)
