Migrate Plugins (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: About
lv: Par

en: Migration
lv: Migrācija

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs
