Migrate Plugins (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: About
nl: Over

en: Migration
nl: Migratie

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken

en: Authored by (uid)
nl: Geschreven door (uid)

en: Modified timestamp
nl: Tijdstip aangepast

en: Revision authored by (uid)
nl: Revisie geschreven door (uid)
